Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 vasi delovi od PC

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
ups1995
Се заљубува во Cs-OtheR
Се заљубува во Cs-OtheR
avatar

Број на мислења : 45
Registration date : 2009-01-23

ПишувањеПредмет: vasi delovi od PC   Пет Јан 23, 2009 10:41 am

eve vi gi moite delovi od mojot PC

Graficka: NVIDIA GeForce 9800 GT
Maticna: P 5Q
Procesor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 2.40GHz
Ram: 4GB
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Robi
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 46
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: vasi delovi od PC   Вто Јан 27, 2009 3:49 pm

me mrzi da gi pisuam t.n spamiram :$ ram 768mb graficka 9200 GT
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
vasi delovi od PC
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Технологија :: Компјутери-
Отиди до: