Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Милица доби клоца

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
cf.leazy
Почетник
Почетник


Број на мислења : 11
Registration date : 2009-02-05

ПишувањеПредмет: Милица доби клоца   Чет Фед 05, 2009 11:26 pm

Ѕвездата од реалното музичко шоу „Операција Триумф“, 19-годишната Милица Мајсторовиќ, „доби нога“ од својот дечко, пливачот Иван Леџер. Црнокосата Милица ја започнала љубовната врска со српскиот пливачки ас Иван преку Facebook, а двојката раскинала поради многу обврски.

Извор близок на Иван изјави дека раскинувањето било по телефон

– Иван пред неколку дена и се јави на Милица и и рече дека има премногу обврски и најубаво е повеќе да не се гледаат. Тој едноставно има премногу обврски па се реши да тргне една.

Романсата помеѓу Милица и Иван започна пред два месеци откако атрактивната млада пејачка излезе од академијата, а потоа пливачот преку телевизиски пренос од Европското првенство во Риека испрати бакнеж за ѕвездата од Операција Триумф.

- Мислам дека тоа што го направи Иван е правилна одлука. Двајцата имаме премногу обврски, тој е преокупиран со спортот, а јас треба да настапам на „Беовизија“. Решивме кога ќе завршиме со обврските да се видиме и да разговараме што понатаму, изјави Милица.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Милица доби клоца
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Новости за на порталот-
Отиди до: