Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Прогласувањето на Барак Обама со подршка од Вонземјаните

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
CoNtRoLeR
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 19
Registration date : 2009-01-21

ПишувањеПредмет: Прогласувањето на Барак Обама со подршка од Вонземјаните   Чет Фед 26, 2009 12:55 amСите прегледани снимки укажуваат дека ова не е фотомонтажа !

Јас лично мислам дека се маринците !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Прогласувањето на Барак Обама со подршка од Вонземјаните
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Забава :: Bидео-
Отиди до: