Добредојдовте на cs-other

HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 

Ријана му прости на Браун

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
CoNtRoLeR
Админ
Админ

Број на мислења : 19
Registration date : 2009-01-21

ПишувањеПредмет: Ријана му прости на Браун   Чет Фед 26, 2009 1:08 am

Ријана уште пред десет дена му простила на Крис Браун и одлучила да продолжи со врската. Иако повредите и модринките не се заздравени, атрактивната R&B пејачка реши да му ги прости ударите на Браун. Двојката секојдневно се слуша по телефон, а двајцата го закажале и првиот состанок надвор од Лос Анџелес.

- Ријана е „луда“ за Крис и ќе му прости. Ако ме прашувате мене, таа веќе му се врати. Тие постојано се во контакт, Ријана знае и по неколку саати да „заспие“ на телефонот, изјави извор близок до двојката.

Семејството на убавицата од Барбадос не е воодушевено со одлуката на Ријана.

- Не можам да сфатам како може Ријана да му прости на човек кој ја претепа. Нејзиното лице беше изобличено од тој насилник, јас попрво би го бутнала во затвор, отколку да му простам. Изгледа љубовта понекогаш може да биде луда, инаку не би можела да го опишам ова, изјави член од семејството.

Ријана ја откажа големата роденденска забава за 21-от роденден и ја помести и закажаната турнеја, поради повредите.

Пејачката како извинување и роденденски поклон од Браун добила скапоцен накит и iPod.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот

Ријана му прости на Браун
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1