Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Мислите ли дека треба да се смени името на форумот cs-other

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 

Мислите ли дека треба да се смени името на форумот cs-other ?
 1.Да
 2.Не
Види ги резултатите
АвторПорака
CoNtRoLeR
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 19
Registration date : 2009-01-21

ПишувањеПредмет: Мислите ли дека треба да се смени името на форумот cs-other   Чет Фед 26, 2009 1:28 am

Јас мислам дека треба да се смени !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Мислите ли дека треба да се смени името на форумот cs-other
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Oпшто за Форумот и Понатамошни Упатства-
Отиди до: