Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Новото лого , што го поставив !

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
CoNtRoLeR
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 19
Registration date : 2009-01-21

ПишувањеПредмет: Новото лого , што го поставив !   Чет Фед 26, 2009 1:46 am

Јас го направив и поставив новото лого на форумот !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Новото лого , што го поставив !
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Oпшто за Форумот и Понатамошни Упатства-
Отиди до: